5 Lira Altında Satın Almaya Değer 3 Steam Oyunu

Tamda yarıyıl tatilinin gelmesiyle birlikte sizler için eskimeye yüz tutmuş ama oynanabilir 1 dolar (5TL) altındaki oyunları sizler için listeledik.

Steam kış indirimlerinin gelmesiyle birlikte yüzlerce oyun yüzde 90’a varan indirimlere girdi. Birçok popüler oyunun indirime girmesiyle birlikte onları alacak paranız yoksada üzülmeyin. Steam’in derinliklerindeki ucuz ama kaliteli oyunları sizler için araştırdık ve listeledik.

Valve’nin Unutulmayan Efsane Oyunları

Steam kış indirimiyle indirime giren Valve’nin efsanevi oyunları sudan bile ucuz diyebiliriz. Bir zamanların en çok oynanan oyunu Left4Dead serisinin birinci oyunu 1,85’e satılırken ikinci sürümü ise 3,70’e satılıyor. Eğer Counter Strike’ın eski oyunlarını da kütüphanenize eklemek isterseniz onlara da sadece 1,85 TL’ye sahip olabilirsiniz 🙂

Sid Meier’s Civilization III Complete

Strateji oyunlarının hastasıysanız ve teknolojinin gelişmediği çağlara dönmek istiyorsanız kesinlikle almanız gereken bir oyun. Çıkış tarihi 2001 olan oyun Steam yorumlarında çoğunlukla olumlu geri dönüşe sahip ve indirimle birlikte sadece 2 Lira.

Quantum Conundrum

Portal oyun serilerine benzeyen oyun aslında bir bulmaca oyunu diyebiliriz . İyi bir bulmaca çözme zekasına sahipseniz oyunu ortalama 8 saatte bitirebilirsiniz. İndirimlerde 1,76 TL üzerinden satılan oyunu DLC’leriyle birlikte almanız durumunda ödeyeceğiniz fiyat sadece 4,16 TL olacak.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin