Valve, IEM Katowice 2019 turnuvası için oyun içi eşyaları yayınladı!

13 Şubat‘ta başlayacak CSGO severlerin merakla beklediği IEM Katowice 2019 için Valve oyun içi eşyaları (çıkartma, grafiti, viewer pass) dün gece gelen bir güncelleme ile yayınladı.

Yeni: Viewer Pass

IEM Katowice ile birlikte artık Pickem geleneği değişiyor. Eskiden istediğimiz takımların çıkartmalarını alarak yaptğımız Pickem Challenge’ı artık 10 Dolar (51 TL) değerindeki Viewer Pass’ı alarak yapabiliyoruz. Viewer Pass’ı satın aldıktan sonra oyunun verdiği görevleri yaparak Coin’imizi yükseltebiliyoruz. Coin’i satın aldığınız anda Bronz seviyesinde başlıyorsunuz. Yaptığınız görevlere göre Gümüş, Altın ve Elmas seviyesinde Coin’e sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca Viewer Pass’a verdiğimiz paranın %50’si turnuvanın ödül havuzuna ekleniyor.

Viewer Pass alan kişiler turnuva süresince istedikleri takımın grafitilerini sınırsız kullanabilecekler. Ayrıca turnuvayı steam.tv üzerinden canlı izlerken hangi takımı tuttuklarını gösterebilecekler.

Çıkartmasını satın aldığınız takım, ödediğiniz ücretin yarısını elde ediyor. Bu sayede sevdiğiniz takımları destekleme imkanınız oluyor. Bir çıkartmanın fiyatı ise 5.19 Türk Lirası.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin