Razer’a rakip Game Power Magnus 7.1 Kulaklık İncelemesi

Game Power ucuz fiyatının yanı sıra kaliteli ve işlevselliği ön planda olan fiyat performans ürünleriyle dikkat çekiyor. Game Power markasının ”Magnus” isimli oyuncu kulaklığı 100 TL fiyat bandında olmasına rağmen sunduğu kalite ile bizleri şaşırttı.

Piyasanın en dip fiyatlı 7.1 kulaklıklarından bir tanesi olan ”Magnus” ergonomik tasarımıyla dikkatleri çekiyor. Kayışları sayesinde her kafa tipine uyumlu olan kulaklık tüm kullanıcılar için rahat bir oyun keyfi sunuyor.

Kulağınızı içine hapseden padler sayesinde dışarıdan gelecek sesler minimuma indirgenmeye çalışılmış olsa da sesi yeterli derecede önlemiyor. Yumuşak dokusuyla rahat bir kullanım sunan padlerin bir diğer eksisi ise uzun süreli kullanımlarda kulağı terletiyor olması.

7.1 sanal ses desteği kendini hissettiriyor ve bu oyunlarda daha iyi bir performans sergilememiz için önemli bir etken. Kulaklığın yazılım desteği ile 7.1 ayarlarını yapabilir, pek çok özelliği kontrol edebilirsiniz.

Kulaklığın bağlantı kablolarına baktığımız zaman iki adet 3.5 mm jack ve bir adet USB 2.0 girişi görüyoruz. Jack girişlerinden bir tanesi mikrofon, bir tanesiyse kulaklık için. USB 2.0 girişiyse tasarıma şıklık katan LED aydınlatmaları besliyor.

Kulaklığın sol ve sağ tarafında bulunan LED aydınlatmalar sırasıyla yanıp sönüyor ve her seferinde farklı bir renk oluyor.

Kulaklığın sol tarafında bulunan mikrofon dip ses yapmasına rağmen sesi oyun içi iletişim için yeterli denecek seviyede aktarabiliyor.

Bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi kulaklık diyebilirim. Daha kalitesiz markaların çok daha yüksek fiyatlara satıldığına tanık olmuştuk.

Ürünü Sinerji üzerinden satın alabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin