CS:GO Kasa Açma Siteleri

CS:GO Kasa Açma Siteleri

CS:GO Kasa Açma Sitelerini tanıtan yeni yazımıza hoş geldiniz. Sizler için kullanışlı ve güvenilir olan kasa açma sitelerini seçtik.

 

Hellcase (Promo Code)

Hızlı bir arayüzü olan ve güvenilir bir case opening sitesidir. En düşük kasa 0.30$ değerindedir ve aşağıda size verdiğim referans kodu sayesinde bu kasadan iki tane açabilirsiniz ;). Açtığınız kasadan kötü bir eşya çıkarsa siteye geri satıp tekrar kasa açmayı deneyebilir, veya deposit yapmaya değecek kadar güzel bir şey çıktıysa envanterinize çekebilirsiniz. Ayrıca siteye maalesef item ile deposit yapılamıyor, G2A ile ödeme yapabilirsiniz. HellCase sitesinin partnerlerinden olduğumuz için, bizim Promo Code’umuz diğerlerine oranla çok daha fazla coin veriyor bu arada.

Bedava 0.70$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: tgb

Not: Yukarıdaki kodu sağ üstteki paranızın yanındaki “+” işaretine tıklayıp “enter promo code” yazan yere girerseniz 0,70$ hesabınıza yüklenecektir.

 

Farmskins

Basit arayüzü olan, güvenilir ve uygun fiyatlı kasalar açabileceğiniz bir site. Size verdiğimiz bedava coin kodu ile en az 3-4 adet bedava kasa açmanız mümkün.

Bedava 1,15$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: tgb

Not: Aşağıdaki buton ile siteye giderseniz 1,15$ hesabınıza yüklenecektir. Ayrıca sitede bulunan “Daily Bonus” sayfasından da hergün para kazanabilirsiniz.

 

VreeCase

Yeni bir kasa sitesi olduğu için güzel skin düşme olasılığı oldukça yüksek.  1$, sitede 100 coine denk geliyor. Referans kodumuz ile kaydolup 0.30$ kazanıp, üstüne e-posta adresinizi de ekleyerek toplamda 0.60$ kazanırsınız. Bu fiyata neredeyse 4 adet, belki de daha fazla bedava kasa açmanız mümkün.

Referans Kodu: tgb

Not: Sitenin üstündeki kırmızı “Free Gift” bölümüne gidip üstteki kutucuğa mail adresinizi yazıp, daha sonra alttaki kutucuğa ise “tgb” yazarsanız toplamda 0.60$ kazanırsınız.

 

Holyboost

Araba temalı, değişik bir kasa açma sitesi. CaseJar sitesi gibi yüksek kar yapma şansınız bulunuyor, kasa açmak yerine arabaların kaputunu açarak silah çıkarıyorsunuz. Ayrıca artık çoğu sitede de olduğu gibi kendi kasanızı oluşturabilirsiniz.

Ayrıca site günlük olarak bedava kasa açma hakkı da vermekte. Böylece hem bize özel avantajlı referans kodumuz ile kaydolup 1.20$ kazanıp, hem de günlük ücretsiz kasa açarak güzel bir şekilde kar etmeniz mümkün.

Referans Kodu: tgb

Not: Sitenin sağ üstündeki yeşil “Add Funds” butonuna tıklayın. “Use Promo Code” sekmesine gelin ve boşluğa referans kodumuzu yazıp onaylayın. 1.20$ hesabınıza yüklenecektir.

 

Drakemoon

Drakemoon, gayet güvenilir ve muhteşem arayüzü olan bir case opening sitesidir. Site Pokemon konusu baz alınarak tasarlanmıştır ve Pokemonlara benzetilmiş kasa isimleri bulunmaktadır. En düşük kasa 0.30$ değerindedir ve aşağıda size verdiğim referans kodu sayesinde bu kasayı açabilirsiniz. Açtığınız kasadan kötü bir eşya çıkarsa siteye geri satıp tekrar kasa açmayı deneyebilir, veya güzel bir şey çıktıysa envanterinize çekebilirsiniz. Bedava coininiz biterse siteye CS:GO itemi ile deposit yapabilirsiniz.

Bedava 0.74$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz. Bu referans kodunun sadece takipçilerimize özel olduğunu, diğer kuponların çok daha düşük verdiğini unutmayın.

Referans Kodu: tgb

Not: Yukarıdaki kodu üstteki ”Free $” butonuna tıklayıp ilgili bölüme girerseniz 0,74$ hesabınıza yüklenecektir. Ayrıca sitenin Steam grubuna girerek 0.25$ daha kazanabilirsiniz.

 

WildCase

Yeni yeni ünlü olmaya başlamış bir sitedir. Dilerseniz official kasaları açabilir, ünlü yayıncılarınkini deneyebilir veya kendi kasanızı oluşturabilirsiniz.

Aşağıdaki referans kodumuzu kullanarak 0.50 Dolar bakiye kazanırsınız. Bu paraya 2-3 adet kutu açabilirsiniz.

Referans Kodu: tgbonus

Not: Referans kodumuzu sayfanın sağ üstteki “Get Free Coins” yazısına tıklayıp açılan pencereye girerseniz 0,50$ kazanırsınız.

 

CS:GO Kingdom

Bu siteye listede özellikle yer vermek istedim çünkü verdiği bedava coin miktarı oldukça fazla. Kodumuzu girmek dışında Twitter sayfalarını takip edip, Steam gruplarına katılıp, katıldığınız grubu birincil grubunuz olarak ayarlayıp ve mail adresinizi yazarak oldukça fazla beleş coin kazanmanız mümkün.

Aşağıdaki referans kodumuzu kullanarak 0.40$ kazanırsınız.

Referans Kodu: thatsgamebro

Not: Referans kodumuzu menüdeki “Rewards” bölümüne gidip “Reedem Code” bölümüne girerseniz 0.40$ kazanacaksınız. Diğer istenenleri de yaparak fazlasını kazanabilirsiniz.

 

CaseJar

En yenilikçi, güzel bir arayüzü olan, kasa yerine küçük kavanozlardan item çıkardığınız bir sitedir. Kar şansınız da bu sitede bir hayli fazla, her bütçeye uygun kasalar var. 0,05$ fiyatına bile kasa bulabilirsiniz. Yüzlerce kasa mevcut.

Sitenin en sevdiğim özelliklerinden biri ise, açacağınız kutudan çıkacan itemin, % kaç şansla çıkacak olduğunu göstermesi. Tüm itemlerin çıkma şansını yüzde olarak gösteriyor, bunu başka hiçbir site yapmıyor!

Ücretsiz 0.50$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: tgb

Not: Siteye girip, üstteki “Promo Code” bölümünden verdiğimiz kodu girerseniz 0,50$ hesabınıza yüklenecektir.

 

Skinhub

Basit arayüzü olan ve çok ucuza kasa açabileceğiniz bir site. Size verdiğimiz bedava coin kodu ile ve sitenin grubuna katılarak neredeyse en az 5 adet bedava kasa açmanız mümkün.

Bedava 0.48$ kazanmak istiyorsanız için thatsgamebro referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: thatsgamebro

Not: Yukarıdaki kodu üstteki ”Free $” butonuna tıklayıp ilgili bölüme girerseniz 0,50$ hesabınıza yüklenecektir. Ayrıca sitenin Steam grubuna girerek 0.25$ daha kazanabilirsiniz.

 

CSGOLive

Son birkaç ayın oldukça moda olan sitesi. Kendi kasanızı oluşturabilir ve başkalarına açtırarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca her bütçeye uygun kasa bulunmakta ve referans kodumuz ile 5 kasaya kadar açabilmeniz mümkün. Sitenin her gün bedava kasa açma hakkı verme gibi bir güzelliği de var.

Bedava 0.40$ kazanmak istiyorsanız için thatsgamebro1 referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: thatsgamebro1

Not: Yukarıdaki kodu soldan”Affiliates” bölümüne gidip ilgili yere girerseniz 0,40$ hesabınıza yüklenecektir.

Kasa açma siteleri hakkında  • CSGO Kasa Açma Nedir?

CSGO oyununda item kazanak için bu oyunun oynandığı sitelerde kasa açmak gerekmektedir. Kasa açmak ise bedava item kazanmanın önemli bir noktasıdır. Nedeni ise kasa açmadan ve bu kasaya oyun için gerekli olan puanı yüklemeden bu oyunun oynanamayacak olmasıdır. Csgo oyunu da birçok oyun gibi sanal paralar ile oynanmaktadır. Eğer herhangi bir sitenin sanal para talep etmeden oynattığı bir oyun ile bedava oynamıyorsanız o zaman csgo kasası açmak zorundasınız demektir. Çünkü bu işlemi yapmadığınız taktirde oyunun bulunduğu sitelere üye olsanız bile oyunu oynamanız mümkün olmayacaktır.

CSGO oyunu Türkiye’den birçok site aracılığı ile kolaylıkla ulaşılabilen ve oynanabilen bir oyundur. Çevrimiçi ve online olarak oynanma özelliğine sahip olan bu oyun sayesinde her gün binlerce insan olağanüstü keyifli vakit geçiriyor. Rakiplerini yenerek galibiyetin doyumsuz hazzını yaşıyor. Csgo oyunu ekipler halinde oynanabilen bir oyundur.

Farklı senaryoların bulunduğu ve her senaryonun bir mod altında yazıldığı bu oyunda takımlar terörist grubun oluşturduğu bir takım ile bu terörist grubu yakalamaya ve tuzaklarını bozmaya çalışan bir anti terör ekinden oluşmaktadır. Her iki ekibin de tercih edilmesi serbest ve her iki ekibin de oyunu kazanma ihtimali bulunmaktadır. Oyunun modları aynı zamanda oyunun seviyelerini oluşturmaktadır. Bu seviyeleri bir bir geçerek oyunda tecrübe kazanmak mümkün olmaktadır.

  • CSGO Kasaları Hangi Sitelerden Kolay Açılır?

Csgo oyunu birçok sitede oynanabilmektedir. Bu sitelerin hepsini saymak mümkün değil. Ancak bu sitelerin hepsinin bir arada tanıtıldığı bir siteden bahsedebiliriz. Bu site thatsgamebro.com adresinde bulunmaktadır. Online ve çevrimiçi oynanabilen, yüklenmeden ekipler halinde oynayabileceğiniz oyunların tanıtımının yapıldığı bu site, tanıtımını yaptığı oyunların hangi sitelerde oynanabileceği konusunda da önemli bilgiler vermektedir. Csgo oyunu da dahil olmak üzere sanal oyunların bazı cazip uygulamalar ile para yatırmaksızın veya puan satın almaksızın oynanabileceği bu sitelerin hangileri olduğunu öğrenmek ve csgo kasa açma siteleri hakkında bilgi almak istiyorsanız yukarıda yazdığımız internet adresine mutlaka giriş yapmalısınız.