CS:GO Kasa Açma Siteleri

CS:GO Kasa Açma Sitelerini tanıtan yeni yazımıza hoş geldiniz. Sizler için kullanışlı ve güvenilir olan kasa açma sitelerini seçtik.

 

Hellcase

Hızlı bir arayüzü olan ve güvenilir bir case opening sitesidir. En düşük kasa 0.30$ değerindedir ve aşağıda size verdiğim referans kodu sayesinde bu kasadan iki tane açabilirsiniz ;). Açtığınız kasadan kötü bir eşya çıkarsa siteye geri satıp tekrar kasa açmayı deneyebilir, veya deposit yapmaya değecek kadar güzel bir şey çıktıysa envanterinize çekebilirsiniz. Ayrıca siteye maalesef item ile deposit yapılamıyor, G2A ile ödeme yapabilirsiniz.

Bedava 0.70$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: tgb

Not: Yukarıdaki kodu sağ üstteki paranızın yanındaki “+” işaretine tıklayıp “enter promo code” yazan yere girerseniz 0,70$ hesabınıza yüklenecektir.

 

Farmskins

Basit arayüzü olan, güvenilir ve uygun fiyatlı kasalar açabileceğiniz bir site. Size verdiğimiz bedava coin kodu ile en az 3-4 adet bedava kasa açmanız mümkün.

Bedava 1,15$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: tgb

Not: Aşağıdaki buton ile siteye giderseniz 1,15$ hesabınıza yüklenecektir. Ayrıca sitede bulunan “Daily Bonus” sayfasından da hergün para kazanabilirsiniz.

 

VreeCase

Yeni bir kasa sitesi olduğu için güzel skin düşme olasılığı oldukça yüksek.  1$, sitede 100 coine denk geliyor. Referans kodumuz ile kaydolup 0.30$ kazanıp, üstüne e-posta adresinizi de ekleyerek toplamda 0.60$ kazanırsınız. Bu fiyata neredeyse 4 adet, belki de daha fazla bedava kasa açmanız mümkün.

Referans Kodu: tgb

Not: Sitenin üstündeki kırmızı “Free Gift” bölümüne gidip üstteki kutucuğa mail adresinizi yazıp, daha sonra alttaki kutucuğa ise “tgb” yazarsanız toplamda 0.60$ kazanırsınız.

 

Drakemoon

Drakemoon, gayet güvenilir ve muhteşem arayüzü olan bir case opening sitesidir. Site Pokemon konusu baz alınarak tasarlanmıştır ve Pokemonlara benzetilmiş kasa isimleri bulunmaktadır. En düşük kasa 0.30$ değerindedir ve aşağıda size verdiğim referans kodu sayesinde bu kasayı açabilirsiniz. Açtığınız kasadan kötü bir eşya çıkarsa siteye geri satıp tekrar kasa açmayı deneyebilir, veya güzel bir şey çıktıysa envanterinize çekebilirsiniz. Bedava coininiz biterse siteye CS:GO itemi ile deposit yapabilirsiniz.

Bedava 0.54$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: tgb

Not: Yukarıdaki kodu üstteki ”Free $” butonuna tıklayıp ilgili bölüme girerseniz 0,54$ hesabınıza yüklenecektir. Ayrıca sitenin Steam grubuna girerek 0.25$ daha kazanabilirsiniz.

 

Holyboost

Araba temalı, değişik bir kasa açma sitesi. CaseJar sitesi gibi yüksek kar yapma şansınız bulunuyor, kasa açmak yerine arabaların kaputunu açarak silah çıkarıyorsunuz. Ayrıca artık çoğu sitede de olduğu gibi kendi kasanızı oluşturabilirsiniz.

Ayrıca site günlük olarak bedava kasa açma hakkı da vermekte. Böylece hem bize özel avantajlı referans kodumuz ile kaydolup 1.20$ kazanıp, hem de günlük ücretsiz kasa açarak güzel bir şekilde kar etmeniz mümkün.

Referans Kodu: tgb

Not: Sitenin sağ üstündeki yeşil “Add Funds” butonuna tıklayın. “Use Promo Code” sekmesine gelin ve boşluğa referans kodumuzu yazıp onaylayın. 1.20$ hesabınıza yüklenecektir.

 

WildCase

Yeni yeni ünlü olmaya başlamış bir sitedir. Dilerseniz official kasaları açabilir, ünlü yayıncılarınkini deneyebilir veya kendi kasanızı oluşturabilirsiniz.

Aşağıdaki referans kodumuzu kullanarak 0.50 Dolar bakiye kazanırsınız. Bu paraya 2-3 adet kutu açabilirsiniz.

Referans Kodu: tgbonus

Not: Referans kodumuzu sayfanın sağ üstteki “Get Free Coins” yazısına tıklayıp açılan pencereye girerseniz 0,50$ kazanırsınız.

 

CS:GO Kingdom

Bu siteye listede özellikle yer vermek istedim çünkü verdiği bedava coin miktarı oldukça fazla. Kodumuzu girmek dışında Twitter sayfalarını takip edip, Steam gruplarına katılıp, katıldığınız grubu birincil grubunuz olarak ayarlayıp ve mail adresinizi yazarak oldukça fazla beleş coin kazanmanız mümkün.

Aşağıdaki referans kodumuzu kullanarak 0.40$ kazanırsınız.

Referans Kodu: thatsgamebro

Not: Referans kodumuzu menüdeki “Rewards” bölümüne gidip “Reedem Code” bölümüne girerseniz 0.40$ kazanacaksınız. Diğer istenenleri de yaparak fazlasını kazanabilirsiniz.

 

CaseJar

En yenilikçi, güzel bir arayüzü olan, kasa yerine küçük kavanozlardan item çıkardığınız bir sitedir. Kar şansınız da bu sitede bir hayli fazla, her bütçeye uygun kasalar var. 0,05$ fiyatına bile kasa bulabilirsiniz. Yüzlerce kasa mevcut.

Sitenin en sevdiğim özelliklerinden biri ise, açacağınız kutudan çıkacan itemin, % kaç şansla çıkacak olduğunu göstermesi. Tüm itemlerin çıkma şansını yüzde olarak gösteriyor, bunu başka hiçbir site yapmıyor!

Ücretsiz 0.50$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: tgb

Not: Siteye girip, üstteki “Promo Code” bölümünden verdiğimiz kodu girerseniz 0,50$ hesabınıza yüklenecektir.

 

Skinhub

Basit arayüzü olan ve çok ucuza kasa açabileceğiniz bir site. Size verdiğimiz bedava coin kodu ile ve sitenin grubuna katılarak neredeyse en az 5 adet bedava kasa açmanız mümkün.

Bedava 0.48$ kazanmak istiyorsanız için thatsgamebro referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: thatsgamebro

Not: Yukarıdaki kodu üstteki ”Free $” butonuna tıklayıp ilgili bölüme girerseniz 0,50$ hesabınıza yüklenecektir. Ayrıca sitenin Steam grubuna girerek 0.25$ daha kazanabilirsiniz.

 

CSGOLive

Son birkaç ayın oldukça moda olan sitesi. Kendi kasanızı oluşturabilir ve başkalarına açtırarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca her bütçeye uygun kasa bulunmakta ve referans kodumuz ile 5 kasaya kadar açabilmeniz mümkün. Sitenin her gün bedava kasa açma hakkı verme gibi bir güzelliği de var.

Bedava 0.40$ kazanmak istiyorsanız için thatsgamebro1 referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: thatsgamebro1

Not: Yukarıdaki kodu soldan”Affiliates” bölümüne gidip ilgili yere girerseniz 0,40$ hesabınıza yüklenecektir.

Kasa açma siteleri hakkında
 • CSGO Kasa Açma Nedir?

CSGO oyununda item kazanak için bu oyunun oynandığı sitelerde kasa açmak gerekmektedir. Kasa açmak ise bedava item kazanmanın önemli bir noktasıdır. Nedeni ise kasa açmadan ve bu kasaya oyun için gerekli olan puanı yüklemeden bu oyunun oynanamayacak olmasıdır. Csgo oyunu da birçok oyun gibi sanal paralar ile oynanmaktadır. Eğer herhangi bir sitenin sanal para talep etmeden oynattığı bir oyun ile bedava oynamıyorsanız o zaman csgo kasası açmak zorundasınız demektir. Çünkü bu işlemi yapmadığınız taktirde oyunun bulunduğu sitelere üye olsanız bile oyunu oynamanız mümkün olmayacaktır.

CSGO oyunu Türkiye’den birçok site aracılığı ile kolaylıkla ulaşılabilen ve oynanabilen bir oyundur. Çevrimiçi ve online olarak oynanma özelliğine sahip olan bu oyun sayesinde her gün binlerce insan olağanüstü keyifli vakit geçiriyor. Rakiplerini yenerek galibiyetin doyumsuz hazzını yaşıyor. Csgo oyunu ekipler halinde oynanabilen bir oyundur.

Farklı senaryoların bulunduğu ve her senaryonun bir mod altında yazıldığı bu oyunda takımlar terörist grubun oluşturduğu bir takım ile bu terörist grubu yakalamaya ve tuzaklarını bozmaya çalışan bir anti terör ekinden oluşmaktadır. Her iki ekibin de tercih edilmesi serbest ve her iki ekibin de oyunu kazanma ihtimali bulunmaktadır. Oyunun modları aynı zamanda oyunun seviyelerini oluşturmaktadır. Bu seviyeleri bir bir geçerek oyunda tecrübe kazanmak mümkün olmaktadır.

 • CSGO Kasaları Hangi Sitelerden Kolay Açılır?

Csgo oyunu birçok sitede oynanabilmektedir. Bu sitelerin hepsini saymak mümkün değil. Ancak bu sitelerin hepsinin bir arada tanıtıldığı bir siteden bahsedebiliriz. Bu site thatsgamebro.com adresinde bulunmaktadır. Online ve çevrimiçi oynanabilen, yüklenmeden ekipler halinde oynayabileceğiniz oyunların tanıtımının yapıldığı bu site, tanıtımını yaptığı oyunların hangi sitelerde oynanabileceği konusunda da önemli bilgiler vermektedir. Csgo oyunu da dahil olmak üzere sanal oyunların bazı cazip uygulamalar ile para yatırmaksızın veya puan satın almaksızın oynanabileceği bu sitelerin hangileri olduğunu öğrenmek ve csgo kasa açma siteleri hakkında bilgi almak istiyorsanız yukarıda yazdığımız internet adresine mutlaka giriş yapmalısınız.

 • Sebahattin Karaman

  https://casejar.com/#/promo-code/5207701501156004

  site çok güzel arkadaşlar linkten gelebilirsiniz.

 • kerem

  s.a kardeşim bu skutudan çıkardıgımız silahları nasıl steam hesabımıza gönderiyoruz bi yardımcı olursan çok sevinirim.

 • Devrim Soylemez

  kod lolsuzolmaz

 • Devrim Soylemez

  beyler bayaydır oynadım sıte kar yaptırıo ıstersenız bı bakın derım https://csgo-skins.com/affiliates.php benım kodumu gırersenız sevınırımım : lolsuzolmaz

 • frkshntrkk

  Devamlı oynadığım bir siteyi paylaşmak istedim arkadaşlar 0.50 veriyor prome code ile depositsizdir güvenle oynayabileceginiz bir sitedir.
  Site https://csgoempire.com Prome Code : piseis

 • Değil

 • Randy Orton

  hocam skinbo.com site güvenilirmidir

 • YağızYBS

  skinhub da

 • YağızYBS

  0,50 kazanmak istiyosanız kodum=yağızybs

 • Batuhan Şahan

  deposit olmasın o

 • Arda

  oraya 1 dolar yatırman gerekiyo

 • Arda

  muhtmelen para yatırman gerekiyor ilk başta ama steamde muhtemelen problem var

 • Salih Sungur

  arda kardeşim bizim gibi fakirlere siteler izin vermiyo 😀 illa bi defa gerçek para yatırman gerekiyo çekebilmen için bide skinhub dan ak 47 kırmızı çizgi çıkardım zengin oldum ama satmadım şuan steam hesabım yeni olduğu için trade kimseyle yapamıyorum yarın saat 19:41 de yababilcem o zaman alıcam bi siteden de bi şey çıkarmıştım ondada aynı sorun oldu ama yarın 2 sinide alıcam

 • teşekkürler.

 • kasa droper

  DEPOSİT parasını ödemen lazım

 • Salih Kundakcı
 • arda

  abi senin verdiğin kodu hell case yazdım çıktı şimdi onu gerçek cs go ya nasıl aktaracaz cs de oynamak için lütfen yardım

 • Ali Koç

  Datdrop iyi drop atıyor prommosyon kodu :ZOEN

 • ozan

  siteye 1 dolar atman lazım item çekebılmen ıcın

 • Utku Bodur

  Yardım edene güzel bi narmal fiyatta bi skin atacam!

 • Utku Bodur

  Skin hubda güzel bi item çıkardım ama çekemiyorum lütfen yardım edin

 • Salih Kundakcı

  Site= http://rollcsgo.ru
  Promo code= Ropelz

  arkadaşlar rus sitesi promo kodu kullanarak 6 ruble kazanıyorsunuz bende 3 ruble kazanıyorum. siteye paza yatırmadan sitenin marketinden item satın alabilirsiniz.
  siteyi türkçeye çevirip ortaklık programı yazan yere tıklayın.Gelen sayfadan kutucuga tıklayın.Son olarak 1.kısma verdiğim kodu girin 6 rublelik item alabilirsiniz artık siteye para yatırmadan

 • Sinan Özbek

  Hellcase de açtım ama istemi çekemiyorum..laptopu yeni aldım steam i yeni yükledim acaba ondan olabilir mi belli bir süre beklemem mi gerekiyor

 • orkun kınalı

  skinhub da 60 dolarlık silah çıkardım nasıl almam gerekiyor ?

 • Erhan İnan

  Dün açıldı çok karlı katlama sitesi : https://csgo-case.com Ücretsiz kasa kod: freecase1

 • enes01010101

  Hellcase Promo Codu:7085770

 • Anıl

  Evet Farm Skins Gerçekten En İyi Site 1 Dolarla Küçük Başlardan Başlayıp (0.30$) 60$ KASTIM TABİKİ KAYBETTİK 😀 MAALESEF ALDIĞIM HYPERBEASTI GEÇİRMEYİDE UNUTTUM NEYSE BU SİTEYE 25 DOLAR ATACAĞIM UMARIM GÜZEL ŞEYLER ÇIKAR İYİ OYUNLAR .)

 • Yusuf Sölüm

  Drop yapman lazım 1 veya 2 dolar yükleme lazım siteye

 • Vesalet Küçükgüzel

  BEN SENIN berdıgın kodla kasa actım 19 dolarlık skın cıktı ama gelmıyor yardım lutfen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Tekrar tekrar deneyin çekmeyi 3-4 saat aralıklarla. Bazen çıkan item site envanterinde olmayabiliyor, birkaç saat aralıklarla ekliyorlar

 • Oğuzhan Kurt

  Drake moon a 3 dolar yatırdım kasa açtım ama vermiyor çıkan itemleri ”Some items are not available” diyor

 • Silah depositi de yapabilirsiniz

 • burak

  hocam sitelere para atabilmek için g2a e mi para atmak gerekiyo

 • jahorik

  envantere gelmiyor

 • Excitement

  envanterime gelmiyor

 • fatih

  steam hesabıma girmek istiyor sizce güvenilirmi

 • Depositiniz gerçekleşmedi muhtemelen. Steam mobile guard ınız etkin olmamasından kaynaklı olabilir.

 • sam

  yalnızca “drakemoon”da ilk verilen ile 3 dolarlık skin çıktı. deposit istedi, 1 dolar para yükledim hal böyle olunca. “Your escrow is not enabled or 7 day limit is not over.” dedi bu seferde. 7 gün bekledikten sonra mı çekeceğim?

 • Bazı siteler deposit istiyor, yapıp direk çekebilirsiniz. Rehbere gerek yok 🙂

 • fahri

  hocam sitelerden nasıl item çekebileceğimiz hakkında bir rehber hazırlar mısınız

 • Her sitede deposit bölümü var mutlaka. Ama bazı kasa açma siteleri sadece gerçek parayı kabul ediyor.

 • aaa

  nasıl yapıcaz onu kardeş yer yok

 • Eskiden deposit gerektirmiyordu hocam uyarınız için teşekkürler. Yazıyı düzeltiyorum.

 • Hellcase için güzel bir şey çıkarsa çekebilirsiniz diyorsunuz ama bu uyarıyı veriyor “Withdraw avaiable after balance refill!” ve depozit istiyor yanlış bilgi vermeyin.

 • Skin / para yatırmak.

 • Miraç Buğra Karadağ

  deposit yapma ne demek?Ne yapmalıyım

 • Uğurcan

  Başka Siteler Varsa SÖylermisin

 • Item çekmeden önce deposit yapmalısınız.

 • burak çimen

  Withdraw avaiable after balance refill! hatası alıyorum ne yapmam lazım

 • Steam siz denerken çökmüş olabilir, veya Steam hesabınız gizlidedir. Profilinizi ve envanterinizi herkese açık yapmalısınız.

 • Ali

  Alert!
  Steam unavailable or your steam accout is private.
  böyle bir hata veriyor kodu yazınca

 • Rica ederim 🙂

 • Cem

  Teşekür Ederim 🙂