CS:GO Kapanmayacak Bet Siteleri

En çok kazandıran siteler

Sitelerin kapanma riski şimdilik geçmiştir. Yazımız artık güncelliğini yitirmiştir. Eğer güncel sitelere ulaşmak istiyorsanız CS:GO Bahis Siteleri adlı yazımıza bakabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi  Valve bet sitelerini kapatacağını duyurdu. Daha sonra ise bazı bet sitelerinin yöneticileriyle iletişime geçerek, sitelerini kapatmasını istedi. İşte bu yazımızda sizlerle kapanma şansı çok düşük olan bet ve rulet sitelerini tanıtacağız.

En güvenilir ve kapanmayacak olan siteleri bulmak için uğraşıyoruz. Yeni siteler buldukça yazımızı sürekli güncelleyeceğiz. Bildiğiniz veya merak ettiğiniz siteler varsa yoruma yazabilirsiniz, araştırıp listemize ekleyeceğiz.

 

 #  CS:GO Fast

Sitede Classic Game (Jackpot), Fast Game, Double Game ve Duel Game bulunuyor. Jackpot bildiğimiz normal Jackpot. Fast Game de Jackpot tarzı bir oyun. Fast Game de sadece üç kişilik ufak Jackpot’lar oynayabiliyorsunuz. Double Game’e de gelecek olursak onda da online olarak bir çark dönüyor. Çarktaki kırmızı, siyah ve yeşile para basabiliyorsunuz yani roulette’le aynı tek fark çark dönmesi. Duel Game’de bildiğiniz Coin Flip yani yazı-tura tarzı bir oyun. İki kişi aynı miktarda para basıyorsunuz ve yazımı turamı oynuyorsunuz. Kime çıkarsa artık.

Siteden bedava 50 coin (0,50$) almak istiyorsanız 55K520 referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: 55K520

Not: Eğer aşağıdaki link ile siteye giderseniz kod yazmanıza gerek kalmayacaktır.

 

 #  Drake Wing

Starwars temalı bir rulet sitesi. Siyah, Yeşil ve Beyaz renklerine oynuyorsunuz. 7 siyah, 7 beyaz ve 1 yeşil olmak üzere 15 adet kart bulunuyor. Yeşile basarsanız bastığınızın 14 katı, diğer renkler ise bastığınızın 2 katını geri veriyor.

Bu da kolay yoldan para kazandıran sitelerden biri çünkü referans kodumuzu girerseniz 1000 coin ile başlıyorsunuz. Dikkatli oynarsanız belki birkaç tane bıçakla geri çıkarsınız kim bilir?

Referans Kodu: thatsgamebro

Not: Yukarıdaki kodu sağ alttaki ”Gift Code” sayfasına gidip, çıkan kutuya yapıştırırsanız 1000 coin (1$) hesabınıza yüklenecektir. Eğer aşağıdaki link ile siteye giderseniz kod yazmanıza gerek kalmayacaktır.

 

 #  CS:GO Bounty

Sitede Crash, Roulette, Sweeper ve Dice bulunuyor. Gayet kullanışlı ve hızlı bir site. Bu aralar yükselen ve popülerleşmeye başlayan siteler arasında bulunuyor ve ayrıca sitede bir çok oyun bulunduğundan kaynaklı kullanıcılar bu siteyi tercih etmeye başladı. Bunun yanı sırada site gayet güvenilir, admin ve moderatörleri de ilgili. Daha ne olsun 😀

Eğer sitede bize ait olan tgb kodunu girerseniz 0,5 coin (0,50$) kazanacaksınız.

Referans Kodu: tgb

Not: Yukarıdaki kodu “Free Coin” sayfasına gidip, ”Promo Code” yazısının yanına yapıştırırsanız 0,5 coin (0,50$) kazanacaksınız.

 

 #  CS:GO Exclusive

Bu site de sadece Roulette oynanabilen sitelerden bir tanesi. Ama site tasarımı çok özgün ve modern. Site daha yeni olmasına rağmen şimdiden çok fazla kullanıcıya sahip. Aslında site birazcık CS:GO 500 adlı siteyi andırsa da, Roulette kategorisindeki en iyi sitelerden birine dönüşecek gibi gözüküyor.

Bedava coin kazanmak istiyorsanız TGB referans kodunu kullanabilirsiniz. Böylece 5.000 puan yani 5$ kazanabilirsiniz.

Referans Kodu: TGB

Not: Sitedeki “Account” bölümüne girip, “Rewards” kısmındaki “Verify” butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan “Redeem a Referral code” yazısının altına referans kodunu yapıştırabilirsiniz.

 

 #  Fanobet

Fanobet için şu an kapanması gündemde olan CS:GO Lounge sitesinin alternatifi diyebiliriz. Aynı Lounge’daki gibi istediğiniz takıma bet oynayabiliyorsunuz. Ayrıca sitenin rulet bölümü de var. Yani csgodouble ve csgostrong sitelerinin de işini görüyor. Özellikle lounge ve rulet sitelerinde çok takılıyorsanız, tam size göre güvenilir bir alternatif.

Bu sitenin kesinlikle kapanmayacağını düşünüyorum, çünkü site sadece CS:GO alanında değil, diğer tüm video oyunları ve hatta futbol, basketbol, hokey gibi bir sürü alanda faaliyet göstermekte.