Planets Under Attack

Planets Under Attack

Yapmanız Gerekenler:

İlk olarak promosyon sayfasındaki siteye üye değilseniz üye olmanız gerekiyor. Siteye giriş yapın. Ben Facebook ile siteye giriş yapmanızı tavsiye ederim çünkü bu şekilde siteye giriş yapmanız daha kolay ve hızlı oluyor.

Siteye giriş yaptıktan sonra promosyon sayfasına gidip (bu sayfa profilinizin orada bulunan “Steam Keys” adlı sayfadır) almak istediğiniz oyunun resminin altında bulunan “Like us and get your Steam Game here” yazılı butonuna basın. Karşınıza bir Facebook sayfası açılacak, o sayfayı beğenip promosyon sayfasına geri dönün ve az önce tıkladığınız butonun yerinde bulunan “Get Your Steam Key” yazılı bu mavi butona tıklayın. Bazı güvenlik sorularını gerek Steam oyun kodunuzu ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Not: Kodlar hızlı bir şekilde tükenebiliyor ama bir kaç saat içerisinde yenileniyorlar. Ayrıca “AdBlock” adlı tarayıcı eklentisini kullanıyorsanız kapamanızı tavsiye ederim çünkü kodunuzu alırken bu tip eklentiler yüzünden birtakım hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Kod alamayanlar için oluşturduğumuz resimli rehberi görmek için buraya tıklayın!

Eğer siteden aldığınız oyun kodunu Steam üzerinden nasıl etkinleştireceğinizi bilmiyorsanız “Steam Ürün Etkinleştirme” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kodun Dağıtıldığı Site: Dlh.net
Dağıtıcı: Dlh.net
Koleksiyon Kartı: Yok

Promosyon Sayfası