Steam indirimleri ile alınabilecek oyunlar

Bildiğiniz gibi Steam Yaz İndirimleri kapıya dayandı. Tarih 23 Haziran olarak belirlendi. Ben de sizlere yazın oynayabileceğiniz oyunlar hakkında bir liste yapmaya karar verdim.


#1  Arma 3

header

Yazın sıkılmadan oynayabileceğimiz oyunlar listesinde bir numarayı Arma 3 kesinlikle hak ediyor. Özellikle oyunun Altis Life modu yaz için birebir. Ben geçen yaz oyunu yaklaşık 400 saat oynadım. Okullar açılınca bu modu oynama, oynasanız da verimli oynamaya zamanınız kalmıyor. O yüzden şimdi zamanınız varken oyunu alın derim. Oyunun şu anki fiyatı 99,99₺ fakat oyun indirimlerde muhtemelen %50-%60 oranında indirime girecek.

 

#2  Insurgency

header (1)

Steam’de 2014 yılında yayınlanmış olan oyundan ben COD veya BF’ye oranla daha çok zevk alıyorum. Oyunda birçok oyun modu mevcut. İster 2. Dünya Savaşında savaşabilir. İster ise güncel tarihte birbirinden farklı oyun moduyla oynayabilirsiniz. Oyunda yine silahınıza takacağınız parçaları da sizin seçtiğinizi belirteyim. Oyun şu anda 24₺ ama ben bu oyunun da 3,60₺ gibi çok düşük fiyatlara düştüğünü gördüm. Bu fiyata böyle bir oyunu kaçırmayın derim.

 

#3  Chivalry: Medieval Warfare

header (2)Eskiden oynadığım, fakat artık zaman bulamadığım oyundur kendisi. Oyunda bir çok class var. Archer, Vanguard, Knight bunlardan bazıları. Her class için oynayıp başkalarını öldürdükçe yeni silahlar, kalkanlar kısacası itemler açılıyor. Oyunda zırhınız düzenlenebilir şekilde. Boyasını, desenini değiştirebilir. Yine oyunda zırhlara, silahlara skin alabilirsiniz Steam Topluluk Pazarından. Oyun normalde 39,00₺ , ben de bu fiyata almıştım fakat biraz araştırdım ve oyunun daha öncelerden 3,90₺’a kadar düştüğünü gördüm. Bu kadar olmasa da büyük bir indirim bekliyorum.

 

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi eğlenceler.