Scalebound

Microsoft cephesinin en iyi kozlarından biri olan, Platinum Games tarafından geliştirilen Xbox ve PC Exclusive oyunu Scalebound Microsoft’un GameSpot’a verdiği açıklama ile resmi olarak iptal edildi.

Halo Wars 2, Crackdown 3, State of Decay 2, Sea of Thieves gibi çok büyük deneyimler yaşatacak oyunlar üzerinde daha çok çalışabilmek için böyle bir kararın alındığı söyleniyor. E3 2016‘dan beri çok az haber aldığımız oyun, birçok oyuncunun gönlünü kapmıştı. En son oyun 2017’ye ertelenmişti. Oyunu bekleyenler çoktu ve haber oyun dünyasında bomba etkisi yarattı. Platinum Games’in Microsoft partnerliği dışında bu oyunu geliştirmeye devam edip etmeyeceği henüz belli değil. Açıklama yapıldığında sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca oyun hakkında kısa bir bilgi verelim; Scalebound ejderhalarla dolu bir Online Co-op RPG oyunuydu.

Scalebound

Scalebound Dragon

Scalebound

  • Ben daha çok Riders of Icarus’a benzettim. Ama çok detaylı ve güzel bir oyun olacağa benziyor. Bir ejderha hastası olarak Riders of Icarus oynadığım için bu oyunu da seve seve oynardım 🙁