Yüklendiği yerRocket League Hafta Sonu Bedava Oluyor

Rocket League adlı oyun hemen hemen 2015’in başlarından beri çok popüler bir oyun, çoğu oyuncu tarafından oldukça beğenildi. Onu bu kadar çabuk popüler yapan yani yükselten şey ise diğer oyunlardan tamamen farklı olması. Ne bir araba yarışı oyunu, ne de bir futbol oyunu.
Fakat ne sürücü oyunlarını ne de futbol oyunlarını sevmiyor olabilirsiniz. Bu yüzden oyunu satın alıp almamak konusunda kararsız kalıyor olmanız normal. Malum ki Steam’ın iade politikası da gayet kısa, 2 saat içerisinde oyunu nasıl test edebilirsiniz ki !

Her neyse, artık oyunu denememek için bir bahaneniz kalmadı. Çünkü Rocket League bu hafta sonu Free to Play yani Oynaması Ücretsiz bir oyun oluyor. Tabii ki kalıcı olarak değil, dediğim gibi sadece hafta sonu için geçerli. Yarın yani Cumartesi gününden itibaren oyunu herkes bedava olarak indirip oynayabilir. Pazartesi gününden itibaren de oyun tekrar paralı olacak ve parasını vermeden oynayamayacaksınız. 

Oyunu 2 gün boyunca deneyip memnum kalırsanız, yine bu etkinlik bitene kadar yani Pazar gecesine kadar, yapımcı firma Psyonix, oyun için %40 indirim sunuyor. Bence bu fırsatı kaçırmadan oyunu test edin ve satın alın. 

Bu etkinliğin ardından, birkaç gün içerisinde de oyuna daha önce burada da haberini yaptığımız gibi, Hoops yani basketbol modu geliyor ! Basketbol modu yanında da tabiiki NBA takımlarına ait DLC’ler geliyor ve %20 indirimde olacaklar.