Instagram Fotoğraflarınızı düzenleyen efsane uygulama

Eğer Instagram’daki fotoğraflarınıza özen gösteren bir insansanız, Hippo Pics adlı beleş uygulama tam size göre !

Bu uygulama şimdilik sadece iOS’ta bulunmakta ve dediğim gibi bedava. Bu tip bir uygulamanın bedava olması gerçekten çok şaşırtıcı, hemen sebebini anlatayım. Fotoğraflarınızı uygulama üzerinden işi bilen birine gönderiyorsunuz. Daha sonra fotoğrafı gönderdiğiniz editöre ne yapması konusunda yardımcı oluyorsunuz, veya daha önce yapılmış şeyleri gönderip “Abi bunun gibi olsun” diyorsunuz. Uygulamayı temel olarak anlattığımıza göre nasıl yapacağımıza geçelim. Alttan programa ait videoyu da izleyebilirsiniz, ama ingiliççe haberiniz olsun cheeky

Uygulamayı indirdiğinizde, uzman editörlerin çalışmalarını görebilirsiniz. Ana sayfa üzerinden bir görsele basıp bekleterek, görüntünün nasıl düzenlendiğine ve geliştirildiğine ait çeşitli aşamaları görebilirsiniz. Gerçekten muhteşem işler çıkarıyorlar !

 

 

🔹hippo collab feature🔹edit by @theskylerwhite2, photo by @tim_hf // #collab #gethippo

A photo posted by Hippo (@hippoapp) on

 

 

 

Ancak uygulama hakkında birkaç not düşmekte fayda var. Şunu ilk olarak söyleyeyim ki, uygulama editörleri kesinlikle ve kesinlikle onlara özçekim (selfie) fotoğrafları göndermenizi, veya yiyeceğiniz yemeğin fotoğrafını göndermenizi kesinlikle istemiyorlar. Üstteki Instagram şablonundan uygulamanın sayfasına gidebilir, ve onlara nasıl fotoğraflar göndermeniz gerektiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. 

Bu uygulama, aynı zamanda sizin olmayan yani başkalarının emekleriyle çekilmiş fotoğraflar konusunda tolerans göstermemekte. Ha tabii bu gidip çok görülmemiş, bilinmeyen bir fotoğrafı adamlara bu benim fotoğrafım diye yutturamayacağınız anlamına gelmez devil

Ayrıca görsel düzenleme işinde profesyonelseniz, uygulama geliştiricileri ile iletişime geçip siz de bir Hippo Pics editörü olabilirsiniz. 

Özet olarak, eğer Instagram’ı özçekim veya yemeklerinizin fotoğrafını yayınlamak dışındaki şeyler için kullanıyorsanız, bu uygulama tam size göre !