Ana Sayfa / İnceleme / İnceleme: Reign Of Kings
Reign Of Kings Inceleme

İnceleme: Reign Of Kings

İncelemelerimize çok tartışılan bir oyun olan RoK ile başlıyoruz. Oyun daha önce Yazın Sıkılmadan Oynayabileceğiniz Oyunlar yazımızda da tanıttığımız Chivalry: Medieval Warfare ve Rust  oyunlarının karışımı diyebiliriz.

Steam istatistik ve yorumlarına göre de oyun çoğu kişi tarafından alınmış ve biraz oynandıktan sonra bırakılmıştır. Oyuncular, oyun sunucularının kalitesiz olduğu için bıraktıklarını söylemişler (Hem resmi hem de topluluk). Mesela Türkiye’deki RolePlay yani rol yapma serverlarına yabancı insanlar gelip oyununuzu katledebiliyor bu yüzden içinizde oyunu bırakma isteği oluşuyor. Onun dışında bolca hile bulunması da eksi yönlerinden biri. Ayrıca oyunda optimizasyon sıkıntı var ve düşük fps alabiliyorsunuz. Geliştiricilerin de pek bir şey yaptığı söylenemez.

Bunlara rağmen arkadaşlarınızla zevk alabileceğiniz bir oyun. Bir RPG ve Orta Çağ fanı olarak bu oyunu 1-2  veya daha fazla kez bırakmaya denesem de bırakmayıp oynamaya devam etmişimdir ve oynamaktan da çok keyif almışımdır. Siz de benim gibiyseniz oyunu denemenizi öneririm.

Aşağıdaki oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Hakkında Batugane

Hello World

Önerilen Yazı

Xbox One İçin EA'dan Bedava Oyunlar

Xbox One İçin EA’dan Bedava Oyunlar

Xbox One üzerinden Electronic Arts üyeliği olanlar bir takım bedava oyunlara sahip olacak. Zamanında Electronic …