Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

ThatsGameBro.Com Hakkında | About Us


Sitemiz 8 Şubat 2016 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Misyonumuz oyun gündemindeki haberleri sizlere mümkün olduğunca hızlı ve doğru bir şekilde aktarmak, oyunlar hakkında tanıtımlar, rehberler ve fikirlerimizi sizinle paylaşmak, teknoloji haberleri yapmak ve çoğunuzun en çok sevdiği güncel Bedava Steam Kodları‘nı sizlerle paylaşmaktır. Ayrıca kültür alanında da faaliyet göstermeye ve oyun çekilişleri ile kendimizi tanıtmaya çalışmaktayız.

Facebook, Twitter, Youtube ve Twitch üzerinden de aktif olmaya çalışıyoruz. Bizi bu sosyal platformlar üzerinden takip edip, yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sizin de farkettiğiniz gibi, sitemiz kar amacı gütmemektedir, sadece masraflarımızı karşılamak için birkaç adet reklam bulundurmaktayız.

İlerleyen süreçte, sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı daha fazla geliştirmek için elimizden geleni yapacağız, çeşitli yenilikler getireceğiz ve size en iyi hizmet ile eğlenceyi verebilmek için çabalayacağız. Yayın hayatımıza yılmadan devam edeceğiz.

Yazımı sonlandırmadan önce ekibimizden de bahsetmek istiyorum. 3 Kişiden oluşan yönetim ekibimiz ve 2 adet yazarmız mevcut. Küçük bir ekibiz ancak çok sayıda destekçimiz mevcut. Onlara ve siz sevgili takipçilerimize desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

İletişim için ya iletişim forumunu kullanabilir, ya da bize e-mail gönderebilirsiniz. E posta adresimiz: info@thatsgamebro.com

Son olarak, bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi unutmayın:

Facebook Twitter Youtube Twitch Steam GooglePlus