CS:GO Kasa Açma Siteleri

CS:GO Kasa Açma Siteleri

CS:GO Kasa Açma Siteleri’ni tanıtan yeni yazımıza hoş geldiniz. Sizler için kullanışlı ve güvenilir olan kasa açma sitelerini seçtik.


 #  Hell Case

Hızlı arayüzü olan bir CS:GO kasa açma sitesidir. En düşük kasa 0.30$ değerindedir ve aşağıda size verdiğim referans kodu sayesinde bu kasayı açabilirsiniz. Açtığınız kasadan kötü bir eşya çıkarsa siteye geri satıp tekrar kasa açmayı deneyebilir, veya deposit yapmaya değecek kadar güzel bir şey çıktıysa envanterinize çekebilirsiniz. Ayrıca siteye maalesef item ile deposit yapılamıyor, G2A ile ödeme yapabilirsiniz.

Bedava 0.30$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: tgb

Not: Yukarıdaki kodu sağ üstteki paranızın yanındaki “+” işaretine tıklayıp “enter promo code” yazan yere girerseniz 0,30$ hesabınıza yüklenecektir.

 

 #  Drakemoon

Drakemoon, gayet güvenilir ve muhteşem arayüzü olan bir case opening sitesidir. Site Pokemon konusu baz alınarak tasarlanmıştır ve Pokemonlara benzetilmiş kasa isimleri bulunmaktadır. En düşük kasa 0.30$ değerindedir ve aşağıda size verdiğim referans kodu sayesinde bu kasayı açabilirsiniz. Açtığınız kasadan kötü bir eşya çıkarsa siteye geri satıp tekrar kasa açmayı deneyebilir, veya güzel bir şey çıktıysa envanterinize çekebilirsiniz. Ayrıca siteye maalesef item ile deposit yapılamıyor, G2A ile ödeme yapabilirsiniz.

Bedava 0.48$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: tgb

Not: Yukarıdaki kodu ”Promo Code” sol menüdeki sayfasına gidip, ”Get Free Coins” yazısının altına yazarsanız 0,48$ hesabınıza yüklenecektir.

 

 #  Dealskins

Dealskins sitesinde de bedavaya kasa açabiliyorsunuz. Bu sebepten dolayı listemizin başlarında yer alıyor. Aşağıda verdiğim referans kodunu girerseniz 0,48$ kazanıyorsunuz ve bu parayla 2 adet kasa açabilirsiniz. Deposit olarak CS:GO itemi kullanmak mümkün. Bu sitede de AWP kasası, bıçak kasası vb. gibi oldukça fazla kasa seçeneği mevcut.

Referans Kodu: W57fKT2j6xPvOK1

Not: Yukarıdaki kodu üstteki menüden ”Promo Code” sayfasına gidip “Your Promo ID” kısmına girerseniz 0,48$ kazanacaksınız. 

Yeni siteler zamanla eklenecektir, okuduğunuz için teşekkürler.

Hakkında TheAxial

Oyunlara fısıldayan adam.

Önerilen Yazı

CSGO Bet Siteleri ve Item Kazanmak

CS:GO Bet Siteleri

Merhabalar, Bu yazımızda sizlere Counter Strike: Global Offensive oyunundaki kullanışlı ve en güvenilir bahis sitelerini tanıtacağız. Öncelikle …

 • Bazı siteler deposit istiyor, yapıp direk çekebilirsiniz. Rehbere gerek yok 🙂

 • fahri

  hocam sitelerden nasıl item çekebileceğimiz hakkında bir rehber hazırlar mısınız

 • Her sitede deposit bölümü var mutlaka. Ama bazı kasa açma siteleri sadece gerçek parayı kabul ediyor.

 • aaa

  nasıl yapıcaz onu kardeş yer yok

 • Eskiden deposit gerektirmiyordu hocam uyarınız için teşekkürler. Yazıyı düzeltiyorum.

 • Hellcase için güzel bir şey çıkarsa çekebilirsiniz diyorsunuz ama bu uyarıyı veriyor “Withdraw avaiable after balance refill!” ve depozit istiyor yanlış bilgi vermeyin.

 • Skin / para yatırmak.

 • Miraç Buğra Karadağ

  deposit yapma ne demek?Ne yapmalıyım

 • Item çekmeden önce deposit yapmalısınız.

 • burak çimen

  Withdraw avaiable after balance refill! hatası alıyorum ne yapmam lazım

 • Steam siz denerken çökmüş olabilir, veya Steam hesabınız gizlidedir. Profilinizi ve envanterinizi herkese açık yapmalısınız.

 • Ali

  Alert!
  Steam unavailable or your steam accout is private.
  böyle bir hata veriyor kodu yazınca

 • Rica ederim 🙂

 • Cem

  Teşekür Ederim 🙂