CS:GO Kasa Açma Siteleri

CS:GO Kasa Açma Siteleri’ni tanıtan yeni yazımıza hoş geldiniz. Sizler için kullanışlı ve güvenilir olan kasa açma sitelerini seçtik.


 #  Hell Case

Hızlı arayüzü olan bir CS:GO kasa açma sitesidir. En düşük kasa 0.30$ değerindedir ve aşağıda size verdiğim referans kodu sayesinde bu kasayı açabilirsiniz. Açtığınız kasadan kötü bir eşya çıkarsa siteye geri satıp tekrar kasa açmayı deneyebilir, veya güzel bir şey çıktıysa envanterinize çekebilirsiniz. Ayrıca siteye maalesef item ile deposit yapılamıyor, G2A ile ödeme yapabilirsiniz.

Bedava 0.30$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: tgb

Not: Yukarıdaki kodu sağ üstteki paranızın yanındaki “+” işaretine tıklayıp “enter promo code” yazan yere girerseniz 0,30$ hesabınıza yüklenecektir.

 

 #  Drakemoon

Drakemoon, gayet güvenilir ve muhteşem arayüzü olan bir case opening sitesidir. Site Pokemon konusu baz alınarak tasarlanmıştır ve Pokemonlara benzetilmiş kasa isimleri bulunmaktadır. En düşük kasa 0.30$ değerindedir ve aşağıda size verdiğim referans kodu sayesinde bu kasayı açabilirsiniz. Açtığınız kasadan kötü bir eşya çıkarsa siteye geri satıp tekrar kasa açmayı deneyebilir, veya güzel bir şey çıktıysa envanterinize çekebilirsiniz. Ayrıca siteye maalesef item ile deposit yapılamıyor, G2A ile ödeme yapabilirsiniz.

Bedava 0.45$ kazanmak istiyorsanız için tgb referans kodunu kullanabilirsiniz.

Referans Kodu: tgb

Not: Yukarıdaki kodu ”Promo Code” sol menüdeki sayfasına gidip, ”Get Free Coins” yazısının altına yazarsanız 0,45$ hesabınıza yüklenecektir.

 

 #  Dealskins

Dealskins sitesinde de bedavaya kasa açabiliyorsunuz. Bu sebepten dolayı listemizin başlarında yer alıyor. Aşağıda verdiğim referans kodunu girerseniz 0,45$ kazanıyorsunuz ve bu parayla 2 adet kasa açabilirsiniz. Deposit olarak CS:GO itemi kullanmak mümkün. Bu sitede de AWP kasası, bıçak kasası vb. gibi oldukça fazla kasa seçeneği mevcut.

Referans Kodu: W57fKT2j6xPvOK1

Not: Yukarıdaki kodu üstteki menüden ”Promo Code” sayfasına gidip “Your Promo ID” kısmına girerseniz 0,45$ kazanacaksınız. 

Yeni siteler zamanla eklenecektir, okuduğunuz için teşekkürler.