Ana Sayfa / E-Spor / CS:GO / CS:GO Gündemi: Hafta Özeti [23 Mayıs]
CS:GO Hafta Özeti - Oyun Gündemi

CS:GO Gündemi: Hafta Özeti [23 Mayıs]

Her hafta düzenli olarak yayınlamaya çalıştığımız hafta özetlerinin yeni bir tanesine hoş geldiniz. Hemen geçen haftadan beri neler olduğunu özet geçelim.

Starladder i-League Kazananı: Virtus.Pro

Uzun zamandır formunda olmayan ve hiç beklenmedik, iğrenç performanslar sergileyen Polonyalı takım olan Virtus.Pro, bu düşüşlerine dur demeyi sonunda başarmış gözüküyor. VP, turnuva finalinde Na’Vi takımına karşı 3-0’lık bir harita galibiyeti alarak bahis oynayanları da şaşırttı. Umarım VP, eski formuna dönmüştür ve sıradaki majör turnuva olan ESL Cologne 2016‘da iyi bir performans sergilerler.

Starladder i-League’den önemli anlar:

Astralis, Cajunb ile Yollarını Ayırdı

Cajunb adlı oyuncu, düşük performansından dolayı Astralis çıkartılıp, Dignitas takımına gönderildi. Yerine Dignitas takımının oyuncusu olan “Kjaerbye” geldi. Majör turnuvada Astralis’ten de yüksek performans umuyoruz.

Liquid’in Yeni Koçu: Peacemaker

Liquid takımı, önemli bir değişikliğe imza attı. Brezilyalı Tempo-Strom takımının kaptanı olan Peacemaker, Liquid’in transfer isteğini geri çevirmedi. Peacemaker, takımdan son derece umutlu olduğunu, oyuncuların gayet iyi olduğunu ve sahne-arkasından takıma büyük bir katkı sağlayabileceğini söyledi.

ESL Cologne İçin Davetliler ve Elemeye Katılacaklar Belirlendi

Turnuva için davetli olan “efsane” takımları ve elemeleri geçmek için mücadele edecek takımları ESL Cologne 2016 – Offline Elemeler ve Efsaneler adlı yazımızdan görebilirsiniz. EnVyus takımının efsane takımlar arasında yer almaması beni son derece şaşırttı açıkçası.

Hakkında TheAxial

Oyunlara fısıldayan adam.

Önerilen Yazı

CS:GO En iyi 20 oyuncu 2016

2016’nın En İyi 20 CS:GO Oyuncusu

En büyük CS:GO Ağı olan HLTV, 2016 yılının en iyi 20 oyuncu listesini yayınladı. Sıralama …