CSGO Gündemi Haftanın Özeti

Her hafta yaptığımız gibi, bu hafta da Counter Strike: Global Offensive oyununda geçen haftadan bu yana neler olduğunun özetini geçtik. Geçen haftanın özetine buradan ulaşabilirsiniz.

Chroma 3 Güncellemesi Geldi !

Valve, Perşembe günü oyun için küçük bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemede ufak hata düzeltmeleri ve easter egg’ler eklendi. Ayrıca hepimizin asıl beklediği şey olan Kroma 3 kasası oyuna eklendi. Kasada 2 adet yeni skin mevcut. Bunlardan biri PP-Bizon Judgement of Anubis, diğeri ise M4A1-S Chantico’s Fire. Diğer skinlerin ise kalan silahlar için örneğin AWP Seçkin Yapım gibi yeni skinleri çıkartıldı. Bol bol kasa düşürmeniz dileğiyle 😀

Ünlü Oyuncu JW, Oyuncu Mağazası Açtı

Fnatic’ten tanıdığımız yıllardır takımda olan ve agresif AWP oynayışına hayran kaldığımız ünlü CS:GO oyuncusu olan JW, kendi mağazasını açtı. Bu mağaza oyuncunun vatanı olan İsveç’te Avesta şehrinde bulunmakta. Mağazada her tür Fnatic damgalı klavyeler, fareler, kulaklıklar, kıyafetler ve formalar tarzında elektronik spor dünyasında değer verilen ekipmanları bulabilirsiniz. Gidip bi Jesper abimizin elini sıkmak lazım 😀

Tempo Storm ESEA’nın 9. Sezon Galibi Oldu

T-Storm takımı SK Gaming ile London’da LAN üzerinden yani offline olarak final maçı yaptı. BO5 Yani 5 harita üzerinden oynanacak maçta T-Storm takımı 3-1 lik bir harita galibiyeti ile büyük final kazananı oldu.

m0E, Echo Fox’tan Kadro Dışı Edildi. Yerine ShahZam geldi

Kroma3 kasası çıkmadan önce Echo Fox takımı Mohammed “m0E” Assad adlı oyuncuyu takımın performansını kötü etkilediğinden dolayı kadro dışı ettiğini duyurmuştu. Şimdi ise ShahZam adlı oyuncu m0E’nin yerine geldi. Optic Gaming, m0E’yi ShahZam adlı oyuncun yerine koymayı pek düşünmüyor gibi.

E-Frag Takımını Kapatma Kararı Aldı

E-Frag.net, aslında gayet başarılı olan Bulgar CS:GO Takımlarını kapattıklarını açıkladı. Gerekçe olarak E-Spor turnuva organizasyonları ile takımlarını bir arada yürütemediklerini belirttiler.

 

Aslında m0E’nin neden takımdan atıldığına pek şaşırmamak lazım. Aşağıda profesyonel oyuncuların rage attıkları yani bir nevi sinir krizi geçirdikleri video mevcut. Videonun %80’ini m0E oluşturmakta. Bizce bir profesyonel oyuncuya göre fazla sinirli.

  • TheAxial

    Teşekkür ederim 😀 Yorumlarınız beni içerik yazmaya daha çok teşvik ediyor.

  • HaYTo

    sağolasın cs ıçin daha cok ıcerık beklemekteyım 🙂 Popülerlik :

    thatsgamebro.com – Web sitesi Popülarite (yaklaşık)< 200 günlük ziyaretçi + ben