CSGO Gamme Case ve Prime MM

Bu sabaha doğru, CS:GO’ya bir güncelleme geldi. Gelen güncelleme ile Prime Matchmaking (Seçkin Eşleştirme) eklendi ve Gamma Case geldi.

Bidiğiniz gibi yaklaşık 2 ay önce Prime Account dediğimiz Seçkin Hesap sistemi eklenmişti ancak beta aşamasında olduğu için hiçbir işe yaramıyordu. Bu sistemin ne olduğunu özetleyecek olursak; smurf hesapların karşınıza gelmesini engellemeye yarıyor. Bunun için Steam mobil korumayı açmanız gerekiyor.

Bundan böyle Prime Account (Seçkin Hesap) sistemi Prime Matchmaking ile yavaş yavaş devreye sokulmaya başlandı. Hesabınızı seçkin hesaba yükseltmek için telefon doğrulaması yapmak artık yetmiyor. Üstüne bir de oyun içindeki seviyenizin Teğmen olması yani 21. Seviye veya üstü olması gerekiyor. Veya herhangi bir servis madalyanızın olması gerekiyor. 2016 Servis Madalyası gibi. Özet olarak artık eğer hesabınız Seçkin hesap ise, diğer seçkin hesap sistemini etkinleştiren kullanıcılar ile eşleştirileceksiniz. 

Oyundaki bir diğer önemli yenilik ise Gamme Case yani Gamma Kasası gelmiş olması. 17 Tane yeni silah skini ve 6 tane de yeni bıçak skini geldi. Gelen şeyleri buradan görebilirsiniz.

Son yenilik ise, oyundaki silah seslerinin değiştirilmeye başlanması. Şimdilik sadece Negev gibi ağır silahların sesleri değiştirildi. Ancak yakında diğer silahlar için de ses değişiklikleri olacakmış. 

  • TheAxial

    Telefon onayı büyük bir ölçüde rahatlatır aslında. Özellikle siz telefon onayı yaptıysanız karşınıza yapmamış biri gelemeyecek. Hile açanlar da ikinci hesaplarını prime yapamayacaklar.

  • Telefon doğrulama olayı durdurmaz da bu seviye veya madalya olayı smurfleri durdurabilir.